Titles you rated
Spring WaltzRated ★ 2.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
MamaRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Two MothersRated ★ 2.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0- My Love PatzziRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 3.5- IslandRated ★ 3.0