Series
Ratings
138
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
KaosRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Big Mouth Season 2Rated ★ 3.5
Big Mouth Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 3.5