Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Set Me FreeRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0