Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.0