Titles you rated
 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0
 My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0 My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
 The SimpsonsRated ★ 5.0 The SimpsonsRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 The LegendRated ★ 3.0 The LegendRated ★ 3.0
 I Need RomanceRated ★ 5.0 I Need RomanceRated ★ 5.0
 Sweet 18Rated ★ 4.0 Sweet 18Rated ★ 4.0
 Winter SonataRated ★ 4.5 Winter SonataRated ★ 4.5
 Famous PrincessesRated ★ 4.5 Famous PrincessesRated ★ 4.5
 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
 Money's WarfareRated ★ 5.0 Money's WarfareRated ★ 5.0
 Can We Get Married?Rated ★ 4.5 Can We Get Married?Rated ★ 4.5
 LostRated ★ 5.0 LostRated ★ 5.0
 LostRated ★ 5.0 LostRated ★ 5.0
 LostRated ★ 5.0 LostRated ★ 5.0
 LostRated ★ 5.0 LostRated ★ 5.0
 LostRated ★ 5.0 LostRated ★ 5.0
 LostRated ★ 5.0 LostRated ★ 5.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5