Titles you rated
WantedRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0