Movies
Ratings
58
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0