Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0