Series
Ratings
44
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hotel on the Brink!Rated ★ 3.5- Keiji 7-ninRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 4.0- 학교의 계단Rated ★ 2.5
- Keiji 7-ninRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
The Last CopRated ★ 1.0- Keiji 7-ninRated ★ 3.0
- Keiji 7-ninRated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 3.0