Movies
Ratings
90
Murder, Take OneRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
MontageRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 2.5- The ScamRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 1.5
The Bank JobRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0