Movies
Ratings
917- Route 7Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
ManhunterRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- An AlienRated ★ 5.0