Movies
Ratings
271
MicrohabitatRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0