Titles you rated
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Lily FeverRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5