Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Just Friends?Rated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.0