Titles you rated
- Into the SunlightRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5
Love in Your BosomRated ★ 3.5
Shining DaysRated ★ 3.5- One of A PairRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 2.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5