Movies
Ratings
765
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
FracturedRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 4.5