Titles you rated
Charlie St. CloudRated ★ 2.5
Crazy/BeautifulRated ★ 2.0
The WordsRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 3.0
Love Me NotRated ★ 4.0
NineRated ★ 3.0
SpreadRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 2.5
Just Friends?Rated ★ 2.5
BlindRated ★ 2.0
WindstruckRated ★ 3.5
HoneyRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 0.5
I Give My First Love to YouRated ★ 0.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 1.5
More Than BlueRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 4.0