Series
Ratings
41
Shoot for the StarsRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5