Titles you rated
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Just DanceRated ★ 4.0
Shooting StarsRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0- Inner ViewRated ★ 4.5
At EighteenRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
SeventeenRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0