Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5