Titles you rated
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0