Movies
Ratings
645
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
GoosebumpsRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5