Movies
Ratings
223
NextRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5