Series
Ratings
38
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Money GameRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 1.0
My Liberation DiaryRated ★ 1.0
NarcosRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.0