Movies
Ratings
484
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
BaoRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.0
SullyRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.0