Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 1.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0