Movies
Ratings
34
I Am SamRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5