Movies
Ratings
386
Before I WakeRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Fantasy IslandRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The VolcanoRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5