Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- 14 Year Old MotherRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0