Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 2.5- One WinRated ★ 3.0