Movies
Ratings
28
Iron ManRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Hancock 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Surf's UpRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5