Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Cats Don't Come When You CallRated ★ 1.5
PandoraRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
26 YearsRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Glass GardenRated ★ 2.0
The Bacchus LadyRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
A Day for an AffairRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
NoahRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.0