Movies
Ratings
104
Top GunRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The DescendantsRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0