Series
Ratings
59
HeartstringsRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
MaskRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0