Series
Ratings
21
Lovely WriterRated ★ 5.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 5.0- Love ClassRated ★ 4.0
Be Loved in House: I DoRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
I Don't Love You YetRated ★ 5.0
Life~Love on the LineRated ★ 4.0- Mother GamesRated ★ 5.0
- I Love You Just a Little BitRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
My Dangerous WifeRated ★ 5.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 5.0
Your Turn To KillRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0