Titles you rated
SkyfallRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 1.5
Double AgentRated ★ 2.0
Superman IIRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0