Movies
Ratings
556
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 5.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 1.5
Brother BearRated ★ 5.0
The Fifth EstateRated ★ 3.5
The Water HorseRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Karas: The ProphecyRated ★ 3.0
The AmericanRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 0.5
InsidiousRated ★ 2.5
Eight Legged FreaksRated ★ 2.0
Treasure PlanetRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5