Titles you rated
SirensRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 3.0
The Bold TypeRated ★ 4.0
The Bletchley CircleRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0