Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Red SparrowRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
21Rated ★ 2.0
Mother!Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0