Series
Ratings
132
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 2.5- First LoveRated ★ 4.0
- BossRated ★ 4.0
- General HospitalRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
- DamoRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 5.0
Boardwalk EmpireRated ★ 3.0- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Terra NovaRated ★ 2.5- Boardwalk EmpireRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0