Titles you rated
- True Mazinger Impact! Z ChapterRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.0
Ushio and ToraRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5