Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
PandoraRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 2.0