Titles you rated
Swiss Army ManRated ★ 3.5
The Brothers GrimsbyRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5