Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5