Titles you rated
TwentyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0