Movies
Ratings
199
Summer WarsRated ★ 2.0
KikujiroRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 1.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0