Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
PoligamyRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Oh! My God ReturnsRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Key of LifeRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0