Titles you rated
Bogota: City of the LostRated ★ 0.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0