Titles you rated
Your Name.Rated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5