Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
GhajiniRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
PietaRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 1.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Like a VirginRated ★ 2.5